Współpraca – Sylwester Izowski Blog

Współpraca

Niegdyś wulgarny i nieokiełznany, aktualnie ogarnięty. Tak mógłbym ująć moją przemianę, której wisienką na torcie była zmiana domeny bloga i mały rebranding. Mały, ponieważ od dwóch lat stary blog nie był zbyt często aktualizowany, a mimo to czytało go 30-40 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy generowali po średnio 150 tysięcy unikalnych odsłon.

Aktualnie znajdujesz się na nowej domenie, która nie ma historii, nie ma statystyk. Tak na prawdę to nie mam Ci nic do zaoferowania, oprócz rzeszy wiernych czytelników, którzy czekali na mój powrót. Którzy każdego ranka sprawdzali mojego fanpage, instagrama, czy snapchata gdzie mimo mojej długiej nieobecności moje mystory nadal ogląda 3 tysiące osób.

Liczba unikalnych odsłon na wpis na tym blogu to średnio 4-5 tysięcy, z czego zawsze znajdzie się kilkadziesiąt osób które skomentują dany post. Warto wspomnieć, że nie mam tutaj jeszcze w ogóle ruchu z Google i tak szczerze, na początku chyba nawet nie chcę go mieć. Więc wszystkie odsłony pod wpisami pochodzą z social mediów, lub z wejść bezpośrednich pod moją domenę.

Bez statystyk nie ma zakładki “Współpraca”, więc wrzucam statystyki “online” tuż po udostępnieniu wpisu.

Oba wpisy były wrzucone o jakiś chorych godzinach typu 23:30, czy 11:20 gdzie wszyscy albo są w szkole/pracy, albo jeszcze/już śpią. Mimo to statystyki są bardzo dobre :) Jak widać większość to ruch z social mediów, mobilny. Jeśli masz jakieś pytania, lub propozycje to wal śmiało na kontakt@sizowski.pl

 

Współpracowałem m.in. z takimi markami jak: 

Reszty grzechów nie pamiętam, ale za wszystkie serdecznie żałuje :)

PS. Jeśli potrzebujesz reklamy na instagramie, to mam dla Ciebie świetną ofertę, kliknij tutaj!