Pakowanie prezentów to tradycja każdego z nas, chciałbym Ci przedstawić oryginalne pomysły które możesz wykorzystać do zapakowania prezentów na Boże Narodzenie, urodziny, czy jakąkolwiek inną okazję.

Prezenty to nierozłączna rzecz z choinką, czy urodzinami. Gdy myślimy o jednym i drugim, zawsze gdzieś z tyłu głowy pojawia nam się słowo “PREZENT”. Dlatego warto się postarać, aby te małe upominki wyglądały równie pięknie co solenizant ;). Dodatkowo dzięki temu, osoby które zechcesz obdarować, na pewno jeszcze bardziej ucieszą się na widok, tak pięknie zapakowanych prezentów.

Do naszego sposobu pakowania prezentów będziesz potrzebować:

  • szarego papieru
  • gałązek paproci, bądź iglaków
  • cynamonu
  • suszonych pomarańczy
  • szarego sznurka

Są to na prawdę budżetowe rzeczy, więc w dodatku zaoszczędzisz troszkę pieniędzy, które być może wydasz na swoje przyjemności. W takim pakowaniu nie ma na prawdę nic trudnego. Wystarczy, że owiniesz pudełko szarym papierem. Następnie zawiążesz kilkukrotnie szarym sznurkiem, a w między czasie między sznurkiem a papierem włożysz jedną z wybranych przez siebie ozdób. Zobacz jak wygląda to na zdjęciach, będzie wtedy Ci łatwiej to odwzorować 🙂

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *