Dzisiejszy wpis będzie o tym, że jednak można oderwać się od pędu codzienności i oddać się spokojnym, niespiesznym spotkaniom ze znajomymi.

Wpis jest przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz 18, kliknij w poniższy link: KLIKNIJ TUTAJ

Codzienność nas nie oszczędza. Każdy ma mnóstwo spraw na głowie od załatwienia prostych zakupów, po sprawy większej wagi. Czasem łapię się na tym, że nie widziałem kogoś z moim znajomych od wieków i że właściwie nawet nie wiem, co u niego czy niej słychać. Brakuje mi czasu na to, by poświęcić uwagę wszystkim, których naprawdę lubię i cenię.

Ostatnio zainspirowała mnie (dosłownie!) Saska. Miałem do niej ostrożny stosunek, bo smakowy alkohol, jeśli jest źle zrobiony, może być tylko słodkim ulepkiem. Saska Wiśnia z Nutą Rumu zaskoczyła mnie, bo ma naprawdę wyrazisty smak, który kojarzy się z przyjemnością i dobrą atmosferą. No, więc zainspirowany marką Saska postanowiłem zaprosić parę osób, których dawno nie widziałem i spokojnie, bez pośpiechu oddać się rozmowom i zwykłemu, prostemu spędzaniu czasu. Na tę okazję podałem Saską Wiśnię z Nutą Rumu i przyznam, że połączenie było idealne! Jeśli interesuje Cię w jaki sposób można jeszcze zasmakować tych wyrazistych smaków… odwiedź te strony:  https://www.facebook.com/SaskaNiespiesznie/  http://saskawodka.pl/

#SaskaPigwa, #WiśniazNutąRumu, #RaczSięNieSpiesznie #www.pijodpowiedzialnie.pl