Filmy powszechnie znane, ale wyjątkowe. Wyjątkowe na tyle, że znalazły się w zestawieniu na nadchodzący weekend!

Jeśli chcesz być na bieżąco z postami na temat filmów i seriali, dołącz do grupy na facebooku, którą znajdziesz pod tym linkiem: —> GRUPA KLIKNIJ

Grupa będzie aktywna dopiero za kilka tygodni, ale już teraz możesz do niej dołączyć i czekać na wielki start :)

Dary Anioła, Miasto Kości
Niektórzy powiedzą, że oglądanie dwa razy tego samego filmu to strata czasu – nie w tym wypadku. Szczerze, to nie pamiętam ile razy go oglądałem. Najlepszy film w tym zestawieniu. Opowiada on o nastolatce która odkrywa, że nasz świat ukrywa przed nią wiele tajemnic. Jedna po drugiej wychodzą na jaw. Pinktem kulminacyjnym, jest napaść na jej matkę. Wtedy dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą. (Tak na marginesie, piękni aktorzy <3)

 

Seria oszukać przeznaczenie.
Szczerze? Nie wiem czy to horror, komedia czy romans. Wspaniałe filmy, dawno się tak nie uśmiałem przy oglądaniu. Nasycone wielowątkowością, która oczywiście nie wszystkim się spodoba – ale jest cool! Serio. Jeśli macie wolnych kilka wieczorów, to na prawdę warto sięgnąć po tą produkcje.

 

Papierowe Miasta
Szczerze? nie wiem co w tym filmie widzicie. Ciągle prosicie aby go w końcu wrzucił w to zestawienie – i oto on. O filmie wiele nie jestem wstanie powiedzieć, jakiś tam chłopak jedzie na drugi koniec ameryki po to aby odnależć dziewczynę, która go zostawiła i nie jest nim zainteresowana. Tak w skrócie. Gdzie tu świetny kunszt filmowy?
W filmie podobała mi się jedna scena – na samym początku, gdy oboje głównych, w środku nocy, staje na szczycie wieżowca i podziwia piękne… duże, miasto.