Już od kilku tygodni oglądamy razem filmy! Zobacz moje propozycje na nadchodzący weekend!

Jeśli chcesz być na bieżąco z postami na temat filmów i seriali, dołącz do grupy na facebooku, którą znajdziesz pod tym linkiem: —> GRUPA KLIKNIJ

Grupa będzie aktywna dopiero za kilka tygodni, ale już teraz możesz do niej dołączyć i czekać na wielki start :)

Parallels
Gdybym mógł dać nagrodę najlepszego filmu tego roku – nagrodziłbym własnie Parallels. Niesamowity film, z niesamowitą fabułą, ciągłą akcją, jedynie zakończenie miał zjebane – ale to dlatego bo to zapewne pilot serialu – mimo tego, jest super! Film opowiada o grupce ludzi, która przez przypadek trafia do tajemniczego budynku, który ma magiczną moc i przenosi ich na “inne ziemie”. Niektóre są podobne do naszej, niektóre są niezdatne do życia. Każda różni się czymś od poprzedniej. Ciekawe? To do oglądania!

Magik z Nowego Yorku
Szewcowi, pewnego dnia psuje się maszyna. Postanawia użyć zabytkowej, zostawionej przez zaginionego ojca. Jak się później okazuje – ma ona magiczną moc. Każdy but, który zostanie za pomocą niej naprawiony, otrzymuję magiczną moc. Osoba która założy “magiczny but” zmienia się w poprzedniego właściciela. Film takie 8/10, ale myślę, że w sam raz na zimny, sobotni wieczór.

Taśmy Watykanu
Ostatnimi czasy zacząłem oglądać dużo horrorów, ten jako jedyny, wyjątkowo mi podszedł. Opowiada o opętaniu ciała kobiety przez antychrysta, coś czuję, że będzie tego sequel i nie mogę się doczekać. Film od samego początku trzyma w napięciu i buduję akcję. Z każdą kolejną minutą, jesteśmy jeszcze bardziej wciągnięci w fabule. SUPER! Jeśli interesuje Cię temat egzorcyzmów – ten film jest dla Ciebie.

A ty co obejrzysz w ten weekend? Daj znać w komentarzu!