Piątek? Sobota? Co by tu obejrzeć… nie wiesz? To wejdź.

Jeśli chcesz być na bieżąco z postami na temat filmów i seriali, dołącz do grupy na facebooku, którą znajdziesz pod tym linkiem: —> GRUPA KLIKNIJ

Weekend! Tak to już dzisiaj!
Więc teraz siadamy wszyscy do komputerów i włączamy wybrane pozycje… W dzisiejszym wpisie nie będzie filmów. Zaczęła się jesień – zaczęły się seriale. To im poświęcę ten filmowy weekend.

screemqqq

Scream Queens
Objawienie, po zakończeniu GLEE, nieubłaganie czekałem na kolejny serial z Lea Michele. I się pojawił. Po dwóch pierwszych odcinkach się zakochałem. Serial opowiada o grupce dziewczyn, postanowiły one założyć swoje własne zgrupowanie. Owe zgrupowanie ma mroczną przeszłość, która postanowiła się na nich odbić. Serie morderstw, zabójstw i zbrodni… Tak to Scream Queens.

tvd11

Pamiętniki Wampirów – The Vampire Daries
Serial opowiadający o dwóch braciach, którzy pewnego dnia postanowili wrócić do swojego rodzinnego miasta. Od tego momentu całe miasto musi walczyć z siłami zła, a bracia Salvadore są jego głównymi generałami. Lubisz wampiry? Serial dla ciebie. Lubisz pamiętniki? Na pewno ich tam nie znajdziesz. Aktualnie wystartował 7 sezon, aktualnie zapowiada się zajebiście. Polecam, ja Sylwester Iżowski.

the royals

The Royals
Zawsze jak przychodzi mi tłumaczyć o czym jest ten serial – to nie jestem wstanie nic o nim powiedzieć. To chyba jest wystarczająca odpowiedź. Serial zabiera dech w piersiach, zapominasz o swoim życiu i przenosisz się do świata, dziwek, narkotyków, sexu, a to wszystko w rodzinie królewskiej Wielkiej Brytanii. Po prostu mega! A w marcu startuje już kolejny sezon!

Jeśli nie widziałeś poprzedniego wpisu o tym co można obejrzeć w piątkowy wieczór, a seriale Ci nie przypadły do gustu – zerknij na najlepsze filmy ubiegłego tygodnia!
(puknij w obrazek poniżej)

movie1