Pakowanie prezentów to tradycja każdego z nas, chciałbym Ci przedstawić oryginalne pomysły które możesz wykorzystać do zapakowania prezentów na Boże Narodzenie.

Prezenty to nierozłączna rzecz z choinką. Gdy mamy ją przed oczami, zawsze gdzieś z tyłu głowy pojawia nam się słowo “PREZENT”. Dlatego warto się postarać, aby te małe upominki wyglądały równie pięknie co Twoja choinka. Dodatkowo dzięki temu, osoby które zechcesz obdarować, na pewno jeszcze bardziej ucieszą się na widok, tak pięknie zapakowanych prezentów.

Do naszego sposobu pakowania prezentów będziesz potrzebować:

  • szarego papieru
  • gałązek paproci, bądź iglaków
  • cynamonu
  • suszonych pomarańczy
  • szarego sznurka

Są to na prawdę budżetowe rzeczy, więc w dodatku zaoszczędzisz troszkę pieniędzy, które być może wydasz na swoje przyjemności. W takim pakowaniu nie ma na prawdę nic trudnego. Wystarczy, że owiniesz pudełko szarym papierem. Następnie zawiążesz kilkukrotnie szarym sznurkiem, a w między czasie między sznurkiem a papierem włożysz jedną z wybranych przez siebie ozdób. Zobacz jak wygląda to na zdjęciach, będzie wtedy Ci łatwiej to odwzorować :)

 

Przy tej okazji, chciałbym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze :) aby wszystkie Twoje marzenia, się spełniły! Wesołych Świąt!