Mam dla was 3 niezwykle inspirujące pozycje filmowe, które MUSICIE obejrzeć w nadchodzący weekend.

Osoby które czytały mojego starego bloga, wiedzą, że kiedyś (dokładnie dwa lata temu) była na nim seria 10 wpisów z filmami polecanymi prze zemnie do obejrzenia w weekend. Pojawiały się one co piątek. Teraz następuje mała zmiana, owe wpisy będą się pojawiały co tydzień w czwartki, abyście wcześniej zaplanować sobie weekendowe oglądanie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z postami na temat filmów i seriali, dołącz do grupy na facebooku, którą znajdziesz pod tym linkiem: —> GRUPA KLIKNIJ

Aktualnie jeszcze jestem na niej tylko ja, grupa wystartuje dopiero po nowym roku, ale już teraz do niej dołącz :). ZACZYNAMY!

Resident Evil 
Must have z filmów o zombie! Na początku XXI wieku, największą firmą zapatrującą amerykańskie gospodarstwa jest Umbrella Corporation. Produkty wychodzące z jej fabryk były w większości domów. W miedzy czasie, w ukryciu, owa korporacja pracowała nad tajnym wirusem. Pewnego dnia wydarzył się niefortunny wypadek i za pomocą klimatyzacji rozprzestrzenił (wirus) się po całym laboratorium. Co było dalej? Nie trudno się domyślić, obejrzyj i sprawdź czy dobrze pomyślałeś :)

Super Natural
Jedyny serial w tym tygodniu. Trochę o nim zapomniałem, ale nadrabiam już zaległości i skrzywdziłbym się, gdybym go tutaj nie umieścił. Dla fanów bogów, demonów, apokalipsy, to odpowiedni wybór na długie, zimowe wieczory. Osobiście skończyłem oglądać na szóstym sezonie i z dnia na dzień zapomniałem o czym jest. Teraz jak bym zaczynał oglądać od nowa, musiałbym przynajmniej obejrzeć po kilka odcinków z poprzednich sezonów, a na to niestety nie mam czasu. Fajny serial – w sam raz dla ludzi którzy mają niesamowicie dużo czasu!

Spijt
Z holenderskiego „ŻAŁUJĘ”. Pewnie w każdej szkole jest taki Ktoś jak Jochem – chłopak z nadwagą o wielkim sercu. Nie wiedząc czemu, główny bohater jest prześladowany przez trójkę znajomych. W ostatniej chwili poznaje on Davida, przystojnego chłopca, który stara się pomóc naszemu głównemu bohaterowi… niestety, jest już za późno. Film daje nam do myślenia, bardzo zachęcam do obejrzenia i utożsamienia się z głównym bohaterem. Takie osoby jak Jochem też mają uczucia. Trzeba o tym pamiętać…

Pamiętaj, że jeśli interesuje Cię tematyka filmów i seriali – dołącz do nowej grupy —–> KLIKNIJ