Tworzenie plakatów, to połączenie moich dwóch pasji – grafiki i dekorowania wnętrz. Postanowiłem się podzielić z wami częścią moich prac.

Wszystkie plakaty zostały starannie przygotowane w profesjonalnych programach graficznych. Swoimi rozmiarami pasują idealnie do ramek z Ikei, lecz bez większych problemów możecie wydrukować to na zwykłych formatach typu A4 czy A3 i włożyć w chociażby w zwykłą antyramę.

Plakaty są dostępne całkowicie za darmo i jeśli zauważycie, że ktoś gdzieś je sprzedaje – dajcie mi szybko znać.
Przedstawię wam tylko kilka zdjęć i tylko część plakatów. Jeśli nic w nich nie znajdziecie dla siebie, nie martwcie się. Po pobraniu znajdzie się kilka dodatkowych tak zwanych “plakatów niespodzianek”.

Pliki które pobierzecie są plikami .PDF, gotowymi do druku najwyższej jakości w drukarniach, ewentualnie tak jak wspomniałem na drukarce domowej. Jeśli będziesz drukować w domu, zachęcam do zakupu papieru fotograficznego do swojej drukarki. Przez to plakaty będą wyglądały jeszcze lepiej.

Jeśli chodzi o druk w drukarni, polecam druk na papierze 350g z matowym wykończeniem. Druk takiego plakatu może kosztować od 3 do 8 zł, zależnie od drukarni i rozmiaru plakatu.

Aby pobrać plakaty wystarczy, że klikniesz w kółko messengera, które znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie klikniesz “rozpocznij czat”. Wtedy otrzymasz link do pobrania większości moich plakatów :) W razie problemów możesz napisać od razu do mnie wiadomość – właśnie na messengerze. Ewentualnie kliknij w ten link –> POBIERZ

Spodobały Ci się? Albo może chcesz zobaczyć jakieś inne plakaty? Napisz w komentarzu :)