Dobra kawa? 2 PI ER. Bajgle? 2 PI ER. Zobacz co sądzę o kawiarni 2 PI ER znajdującej się w Lublinie.

Miałem we wtorek urodziny, a jako, że lubię spędzać sam ze sobą – na co nie mogę sobie pozwolić na co dzień. To chociaż w urodziny poświęciłem te półtorej godziny aby pobyć sam.
Wypiłem dobrą kawę, zjadłem bajgla z łososiem i croissanta z jajkiem. Atmosfera niesamowita, co prawda siedziałem w słuchawkach na uszach i z laptopem na stoliku, ale co jakiś czas zwracałem uwagę na ludzi siedzących w okół.
Bardzo często się spotykam, że w “fancy” kawiarniach siedzą tylko osoby przed 30. Tutaj natomiast było więcej osób w wieku powyżej 50 niż młodzieży! Pozytywnie się zdziwiłem!  Starsze panie robiły sobie zdjęcia z fleshem aparatem kompaktowym, to było takie urocze <3

Ceny jak na kawiarnie w Lublinie duże, ale jak by patrzeć ogólnie – to jest bardzo tanio, w sam raz na kieszeń “studenta”, albo jego rodziców :). Za kawę trzeba zapłacić 12 złotych, za bajgla kolejne 12 złotych. Razem mój rachunek wyniósł mnie 34 złote i wyszedłem najedzony, opity i mega syty. Więc jak najbardziej na plus.

KOCHAM jak w kawiarni uruchamiają neonowe oświetlenie wielkiej szklanej bryły (w której znajduje się sama kawiarnia). Nic tylko robić zdjęcia z niebieskim, czy różowym światłem.

Obsługa okej, taka normalna, ale chyba jestem rozpieszczony kawiarniami w których przy zamówieniu toczy się 10 minutowa rozmowa.  Podrzucam wam kilka zdjęć, aby zrobić wam smaka, żałuję że jedzenia nie podają już na czarnych kamiennych płytkach, jak robili to kiedyś. Wyglądało to dużo fajniej!

Jeśli chcesz, udostępnij swoim znajomym na facebooku klikając tutaj —-> UDOSTĘPNIJ