Spędź niezapomniane chwile w najlepszym gronie na świecie… Spędź je na facebooku, ale w wyjątkowy sposób. 

Dzisiejszy wpis ma na celu uzmysłowienia Ci, jak masz spędzić Nowy Rok 20??/20?? aby wzbudzić podziw wśród Twoich znajomych, nie ważne że całą noc będziesz grał w gry, ewentualnie oglądał jakiegoś streamera na twichu – który tak jak Ty nie ma życia.

Zaczynamy
Całość zaczynasz odpowiednio wcześnie, najlepiej od około 10:00, w sylwestra. Musisz przestać udzielać się na facebooku, twiterze, instagramie itd. Ma to na celu “budowanie napięcia” i sprawienie, aby Twoi znajomi pomyśleli, że jesteś mega zajęty, bo w końcu za kilka godzin idziesz na imprezę Twojego życia.

Udało Ci się!
Wytrzymałeś kilka godzin bez facebooka! Gratulacje! Teraz troszkę trudniejszy moment, musisz zaopatrzyć się w kilka butelek, płyt CD – mogą być czyste, ewentualnie z grami które kupiłeś specjalnie na tą okazje. Jeśli masz bloga, aska, cokolwiek, napisz na nim jak minął Ci ten rok i co zamierzasz zrobić w przyszłym. Tym sposobem staniesz się ważniejszy od wszystkich Twoich znajomych, bo tak. Sfotografuj płyty na tle butelek i o taguj #workparty.

Podczas impre….
grania na komputerze musisz publikować zdjęcia bawiących się ludzi. Nie wiem skąd je weźmiesz, ale najlepszym sposobem jest wyszukanie zdjęć na instagramie z tagiem #party. Zdjęcia mają być robione z 3 osoby i pod żadnym pozorem nie mogą na nich znajdować się bezpośrednio jakieś twarze. Możesz publikować zdjęcia różnych autorów, wtedy podpisujesz, że byłeś zaproszony na kilka imprez i jeździsz po całym mieście i szukasz tej najlepszej. Twoi znajomy.. tzn Ty nie masz znajomych, to Twoi wirtualni znajomi na facebooku, następnego dnia będą pełni podziwu i będą do Ciebie czuli mega respekt.

Nadchodzi północ,
każdy będzie życzył szczęśliwego nowego roku, Ty bądź inny, przypomnij swoim znajomym jaki cudowny był dla Ciebie rok 2014, wypisz wszystkie ważne dla Ciebie wydarzenia – możesz skopiować z punktu drugiego, każdy już będzie po alkoholu więc nie zrobi na nich to różnicy, czy przeczytają to raz, czy dwa.

Idź spać, wyśpij się,
bo i tak Twoi znajomi wstaną po 12. Wtedy możesz podsumować swoją zabawę ostatecznym postem i życzyć wszystkim szybkiego “wyzdrowienia” z kaca. Dodaj do tego dodatkowo tag #sylfakewester. Wszyscy będą pod lekkim wpływem, więc i tak nie zwrócą uwagi na połączenie słów sylwester i fake.

W razie czego,
w przerwach między graniem w gry możesz przeczytać ciekawe posty na moim blogu, które się znajdują trochę niżej. Dodatkowo zapraszam Cię na mojego facebooka, gdzie będziesz miał żywy przykład – jak ja będę spędzać sylwestra, oczywiście według tego poradnika.

Archiwalny wpis, który pochodzi ze starego bloga. Oryginalnie został napisany: 28 grudnia 2014