Dlaczego postanowiłem zostać blogerem.


Każdy w swoim życiu pragnie spełniać swoje marzenia. Część osób wypiera tę chęć słowami “nie mam marzen”, ale tak na prawdę w głębi serca, wiedzą, że mają coś do zrobienia. Jedynie czego im brakuje, to wiary. 
Zawsze chciałem być “sławny” i miałem na to parcie. Nie będę tego ukrywać. Robiłem wiele rzeczy, osiągnąłem wiele sukcesów, ale dalej było mi mało. Tak na prawdę nie dążyłem do sławy, moim celem było dzielenie się z innymi moim podejściem do życia. 
Przez ostatnie dwa miesiące miałem pewny niedosyt. Zdałem sobie sprawę, że nie posiadam żadnej pasji, hobby. Cofnąłem się wstecz i myślałem co zrobiłem źle. Natrafiłem wtedy na moją historie z YouTube. Jako że nie miałem odpowiednich predyspozycji do nagrywania filmów, darowałem. Mimo to, do tego wracałem, było to moim marzeniem. Dosyć, powiedziałem sobie, czas na zmiany. Postanowiłem wziąć życie w swoje ręce. Postanowiłem coś zmienić, dla marzeń. Marzenia wymagają poświęceń. Od początku września zacząłem je spełniać. Wróciłem na portale społecznościowe, wiedziałem że przyda mi się dużo grono osób które będą już na tak wczesnym etapie obserwować moje życie. Następnie zacząłem pracę nad tym miejscem. Przez wiele poprzednich lat w głowie miałem setki tematów które chciałbym wam przybliżyć. Stopniowo zacząłem sobie je przypominać, to jest jeden z nich.
Tak oto jestem tutaj, a ty czytasz ten wpis. Mój wpis, moja myśl.

Do tego chciałem dążyć.

Już mi się udało, lecz to dopiero początek mojej, długiej przygody, mojego nowego życia.

Archiwalny wpis, który pochodzi ze starego bloga. Oryginalnie został napisany: 18 października 2014